Филип Филипов се разписа при победа на Етникос

Българинът Филип Филипов се разписа при победата на Етникос с 4:3 като гост на Ермис в мач от последния 36-и кръг във втората шестица на кипърското футболно първенство. Филипов изравни резултата за 3:3 минута преди почивката с удар от малък ъгъл, реализирайки третия си гол за сезона.

Едуардо Пинсели донесе успеха на гостите четири минути преди края, а за домакините резултата откри в средата на първата част бившият нападател на ЦСКА (София) Елиот Гранден.

Пламен Крачунов игра цял мач за клуба от Ахна, а другият български защитник от състава Борислав Стойчев пропусна срещата заради травма. Етникос е втори във втората шестица с 43 точки.