Гонзо се завръща на терена срещу украинци

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов се завръща на терена. 40-годишният вече бивш голмайстор на Левски ще поведе атаката на ветераните на "моряците" срещу Черноморец (Одеса) в мач от традиционния турнир по футбол в памет на Георги Димитров-Червения.

Двубоят е в събота от 11:00 часа на изкуствения терен на "Спортпалас" и в него за варненци ще играят и помощниците на Гонзо Емануил Луканов и Стоян Ставрев. Преди това – от 9:30 часа, е първият 1/2-финал между Спартак и Люлебургаз (Турция).

Победителите ще спорят за трофея в 17:30 часа същия ден, а победените ще играят малкия финал за третото място от 16:00 часа. Всички срещи са от две полувремена по 35 минути, допълва още "VarnaUtre".