Гълъбинов с цял мач при скандална загуба на Новара

Българският национал Андрей Гълъбинов игра пълни 90 минути при загубата у дома на Новара с 0:1 от Перуджа в двубой от 37-ия кръг на италианската Серия Б. Двубоят започна отлично за домакините, а в 20-ата минута българинът беше близо до гол, но стражът на гостите спаси бомбения му удар.

След това в 60-ата минута настъпи и най-скандалният момент в мача, като реферът отмени напълно редовен гол на Новара. Четвърт час преди края Перуджа стигна до успеха, като голът отбеляза Джакопо Деси.

С победата Перуджа се изкачи на четвъртото място с 56 точки. Новара е 10-и с 50.