Криля Советов и Рубин поделиха точките (видео)

В среща от 24-ия кръг на руското първенство Криля Советов и Рубин завършиха 0:0. По този начин казанци нямат победа вече в 7 поредни мача, а домакините от Самара останаха на 14-то място във временното класиране и не успяха да изместят Оренбург на Благой Георгиев, който по-рано днес спечели с 2:1 визитата си на Том (Томск).

Преди почивката пропуски за Криля Советов направиха Сергей Корниленко и Джани Бруно. Максим Канунников и Джонатас пък пропуснаха да дадат преднина на Рубин. Второто полувреме премина равностойно и без много положения пред двете врати.

Рубин е на 10-та позиция с актив от 29 точки, колкото и Урал на Николай Диммитров. В следващия кръг отборът на Хави Грасия приема Терек, а Криля Советов гостува на друг застрашен от изпадане - Арсенал (Тула).